| jeffpascal a întrebat:

Mi-am cumparat un sistem audio z906 Logitech, si am o nelamurire, am vazut pe net multe solutii de cum sa leg Sistemul la TV, ETC. z906 este 5. 1 cu Sourround, cum pot sa leg sistemul la PC cu cablu audio din acela optic, sa se auda Sourround, cum il pot lega direct la TV, sa se auda Sourround, si este posibil, sa leg laptopul meu (mac book pro) la TV printr-o mufa HDMI, si sa leg sistemul sourround la Laptop, sa se auda din laptop, fara a fi nevoia de a mai atasa la televizor. Daca se poate si sugestii de produse care m-ar ajuta...

1 răspuns:
| KodrutZ a răspuns:

Fa-ti ordine in cap, pune intrebarea din nou, punctual, poate intelegem si noi ce vrei.