| DarkShina5566 a întrebat:

Mi-am cumparat un telefon si am bagat cartela SIM.In telefon nu gasesc contactele desi stiu ca sunt mutate pe cartela. Ce pot face? Mentionez ca am un SAMSUNG GT-S5560I.

Răspuns Câştigător
| AbysWallker a răspuns:

Poate ca nu le ai pe cartela sau tu te uiti la contactele din telefon incearca sa gasesti contactele din sim si sa le transferi in telefon

3 răspunsuri:
| Gabiii a răspuns:

Am acelasi telefon si cand mi-am bagat cartela am dat simplu la contacte! Si eu le aveam salvate in sim! Incearca sa scoti cartela si o bagi la loc poate merge! Asa am facut eu cu cardul de memorie! laughing

| Alexutza6755 a răspuns:

Reactiveaza telefonul vechi, copiaza pe o foaie toate contactele si apoi activeaza-l pe cel nou si baga-le-n memorie si salveaza-le pe SIM.Asa am avut si eu problema si s-a rezolvat.
Succes!

| Luy a răspuns:

Eu tot Samsung am dar nu ca al tau dar banuiesc ca meniul este asemanator si intru la contacte->optiuni->listare dupa-> si imi aleg de acolo listare dupa: nume, contacte sim, contacte agenda.VEzi daca ai si tu asa.