| iris91 a întrebat:

Mi-am descarcat railworks 2 si cand vreau sa dezarhivez imi cere o parola la "railworks train 2.iso"...stie careva cum gasesc parola?

3 răspunsuri:
| misterioaѕa a răspuns:

Pai vorbeasti cu persoana care a pus "railworks train 2.iso"in arhiva... daca ti-a lasat un id, daca nu...descarci alt fisier cu "railworks train 2.iso"
Baftaaa!

| iris91 explică (pentru misterioaѕa):

Nu am cum pentru ca il am de pe un site, asa ca astept alte raspunsuri.de preferat cu parola valabila la descarcare

| gocops a răspuns:

Banuiesc ca l-ai luat de pe un "site foarte legal", asculta sigur gasesti pe undeva prin fisier site-ul de unde gasesti parola dar trebuie sa platesti pentru asta mai bine downloadeaza alt fisier