| LeeJiEun a întrebat:

Mi-am downloadat "Windowa Movie Maker" si am downloadat,de asemenea, un video de pe youtube cu "Free Youtube Download".
Am vrut sa il caut sa il editez si sa ii pun versuri dar nu gaseste videoul si nu merge nici sa il pun acolo. Stiti voi de ce? :-s
Fundita!

Răspuns Câştigător
| SasNetRomania a răspuns:

1) iti trebuie un player adevarat sa vezi acel video, gen KMPLAYER sau SPLASH.
2) de editat foloseste Sony vegas nu orice rahat.

2 răspunsuri:
| BubbleWhitee a răspuns:

Incearca sa dai click dreapta pe video - deschidere cu - windows movie maker.

| LeeJiEun explică (pentru BubbleWhitee):

Tot nu merge... Imi da eroare si nici nu il gaseste...