| Loveyourself a întrebat:

Mi-am facut abonament la Digi Mobil dar nu-mi merge internetul..Am cautat pe net si am gasit cum sa-l setez dar nici asa nu merge. Am activat de 1000 ori datele celulare sa vad daca am reusit dar nimic, tot ce-mi spune e "you have lost data connectivity because you left your home network with data roaming turned off" dar mi-e cam frica sa activez data roaming pentru ca mi s-a spus ca se plateste. Ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| DtHiro a răspuns:

Du inapoi cartela, ai 15 zile sa revii, pe motiv ca nu ai acoperire

2 răspunsuri:
| iuyugu a răspuns:

Activeaza-l cu incredere pentru ca astfel de intrebari sunt frecvente!

| Loveyourself explică (pentru iuyugu):

O sa platessc? Chiar nu vreau sa-i cauzez probleme tatalui meu