| KhloeAfterDark a întrebat:

Mi-am facut acum 3 zile un blog pe blogger, numit Asta e viata...mea(stiu ca e un nume stupid) si am pus cateva postari. Acum am incercat sa intru si am uitat parola. Mi-am resetat-o, iar cand am intrat era un blog care l-am facut demult, prin clasa a 2-3 a. Ce sa fac sa ajung la blogul cu mai multe postari? Sunt ambele pe aceeasi adresa de email.

1 răspuns:
| flory13 a răspuns:

In primul rand incearca sa iti aduci aminte ce parola ai folosit. De ex: poate ai folosit parola de la yahoo messenger, sau de la alte blog-uri. Mi se mai intampla si mie. Sau este posibil sa fi scris cu litere mari. Incearca si asa. Mie mi s-o intamplat asa ceva la adresa de hi5 si mi-am facut pana la urma alt cont si am activat numai pe contul nou, dar amintindu-mi ca trebuie sa mai am un cont, am incercat tot felul de parole, pe care le aveam la yahoo inainte, sau cuvinte cheie.
Sper ca ti-am fost de ajutor.