| yourloveisroxy a întrebat:

Mi-am facut azi cont pe acest site http://likeme-likeyou.com/bonus.php ma poate invata cineva cum se foloseste, va rog? ofer funda

1 răspuns:
| smartlollipop a răspuns:

Trebuie sa selectezi categoria pentru care vrei like-uri sau share-uri sau ce doresti din bara din dreapta. Inregistrezi pagina acolo. Mai jos vei gasi o lista cu actiuni si vei alege ce doresti sa primesti. Trebuie sa dai ce vrei sa primesti altora.

De exemplu : Vrei aprecieri pentru o pagina de facebook. Inregistrezi pagina la categoria Facebook likes, apoi dai pe actiunea "FB likes" si dai like-uri la pagini pentru a strange puncte. Acele puncte adunate vor fi scoase de fiecare data cand alti utilizatori ai acestui site apasa like pe pagina ta.

Sper ca te-am ajutat. happy