| RainOfColors a întrebat:

Mi-am facut cont nou pe facebook, si, dupa ce am adaugat cam 70 de prieteni, nu mai merge sa adaug pe nimeni. Am primit un fel de restrictie. De ce? Cat o sa dureze? Funda.batting eyelashes

12 răspunsuri:
| Cezar a răspuns:

Restricţie de SPAM, ai adăuga toţi prieteni în aceaş zi fără oprire. Restricţia durează 3 zile sau o lună depinde dacă ai mai avut această restricţie.

| Cruciuliță a răspuns:

Aia ti-o fac ca le e ciuda pe tine laughing
Mor de ciuda ca intr-un timp scurt ti-ai adunat o gramada, si ce-si zic: tipa asta, maine isi mai pune inca pe atatia! laughing
Oameni gelosi...

| iuuliia a răspuns:

Cineva te-a reclamat că i-ai dat cerere de prietenie deşi nu cunoşti persoana.
Îţi zice acolo câte zile nu te lasă să dai cereriwinking.

| Niiiicu a răspuns:

Incearca sa adaugi un prieten si atunci iti va spune exact cat timp mai e restrictia si o primeste pentru mute cereri datae la persoane necunoscute(porcarie), am si eu o lunarolling on the floorrolling on the floor

| RainOfColors explică (pentru Niiiicu):

Pai ii cunosc pe toti.rolling on the floor

| Niiiicu a răspuns (pentru RainOfColors):

Asa si eu dar aia de la fb sunt niste creti si dau chesti din astea aiureahappy

| ℓαυяα a răspuns:

Probabil ai dat prea multe cereri de prietenie, iar ceilalti nu au acceptat. daca e prima oara cand primesti restrictie, cred ca tine 3 zile, nu mai stiu sigur.

| AnnaGabriela a răspuns:

Poate dura de la 4 zile la o luna, insa la cati ai adaugat tu, cred ca o saptamana.

| paaauul a răspuns:

Pai normal ca nu te lasa sa adaugi foarte multi prieteni deodata...winking mai adauga si maine si poimaine cativa.da nu 50 odata happy

| T3cHn0loGi3 a răspuns:

Si mie mi s`a intamplat de multe ori asa ceva. Deci ai bagat prea multi prieteni pe care nu ii cunosti sau nu sunt in lista de mess. O sa dureze in jur de 12-30 zile. Funda?

| Oti107 a răspuns:

Ai trimis prea multe cereri de prietenie odata, si se poate intampla asta si din faptul ca ei ti-au refuzat cererea, depinde cat dureaza, poate dura o saptamana, o luna... depinde de cate cereri ai trimis.winking

| Raluu13 a răspuns:

Ai adaugat prea multe persoane, nu v'a dura mai mult de 12 ore