| anonim_4396 a întrebat:

Mi-am facut cont pe facebook si am folosit nr de telefon si acum tot primesc mesaje de la prieteni pe telefon. de ex mi-a dat cineva like sau mi-a scris si mie imi apare pe telefon ca persoana respectiva mi-a scris
Cum fac sa scap de asta?

Răspuns Câştigător
| Claustx a răspuns:

Hey! Nu sunt sigura. poti sa dai la setari, mobil si sa stergi numarul de telefon sau poti sa dai la setari, notificari si sa dezactivezi notificarile...

1 răspuns:
| MaNuela_RoMina_1999 a răspuns:

Si eu pateam la fel cand intram mai des pe facebook de pe telefon si nu am pus numarul de la inceput. Poti sa stergi numarul sau daca ai activate datele mobile la telefon, ar trebui sa le dezactivezi. De obicei, astea apar si cand ai credit si mai intri de pe telefon. Daca dezactivezi datele sau stergi numarul, cred ca o sa fie in regula.