| ralucaralu a întrebat:

Mi-am facut cont pe google analytics, dar nu stiu cum sa il folosesc. Imi cere:

Profile Settings screen for that >profile= Analytics Settings and click "Edit" next to the profile used for your site. In the Profile Settings page, click the "Check Status" link.

Cum fac asta pe blogspot?

1 răspuns:
| 1EndWorld a răspuns:

Salut TPU va prezint cel mai tare chat din Romania, are radio online nonstop pe care puteti sa faceti dedicatii prietenilor, pe situl nostru mai gasiti si haroscop, tv online, curs valutar, stiri de ultima ora, si va puteti strange cu prieteni la barfa www.cristyspania675.do.am primi cei 10 vor avea functie de moderator, adica puteti da ban la ceilalti dupa server ANUNT NOU: CEI care aduc 10 preiteni pe chat primesc functia de subadmin iar pe TPU primiti funda si vot