| alex495 a întrebat:

Cum se traduce exact?
Check the right-hand side of your screen, and you should see an icon of a scroll and quill that you can click on to open a page

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Google translate a fost folosit deja. Tu nu-l cunosti?

| alex495 explică (pentru anonim_4396):

Nu traducea icon of a scroll and quill

| anonim_4396 a răspuns (pentru alex495):

Icon of a scroll: fereastra derulanta. Ceilalti ti-au tradus cu google si au gasit fantastica "pictograma DE UN sul". Brr, cum vine asta?

| GottaLOVEpink12 a răspuns:

Verificați partea dreaptă a ecranului, și ar trebui să vedeți o pictogramă de un sul și pană pe care puteți să faceți clic pe pentru a deschide o pagină

| LaysBarbeque a răspuns:

Verificați partea dreaptă a ecranului, și ar trebui să vedeți o pictogramă de un sul și pană pe care puteți să faceți clic pe pentru a deschide o pagină, FUNDA?

| valentingb a răspuns (pentru LaysBarbeque):

Unde mai exact e cuvantul "funda" in textul dat?