| andreeachivu26 a întrebat:

Mi-am facut cont pe Instagram si am stat cateva zile pe el, toate bune si frumoase, iar azi cand am intrat eram si deconectata si cand m-am logat cu acelasi nume de utilizator si cu aceeasi parola am intrat pe alt cont de al meu, asta care l-am facut de mult, dar nu am postat niciodata nimic. In concluzie, vreau sa intru din nou pe contul meu in care postam des, si nu stiu cum si ce sa fac. Va rog, un sfat? :*

1 răspuns:
| Lejiuneanemuritoare911 a răspuns:

Păi ar trebui să scrii toate detaliile corecte, adică să scrii parola/numele de utilizator de la ăla.(pe care vrei să intri) sau cel mai bine ar fi să te loghezi cu facebook'ul.
Sper că te-am ajutat.