| ReignForest a întrebat:

Am intrat pe Instagram de pe tabletă(având o versiune mai veche de insta deoarece nu pot să o actualizez). Problema a fost că după câteva secunde mi-a apărut un mesaj cu am fost deconectată. Eu nu știu parola la cont și trebuie să o resetez că să accesez insta de pe tabletă, dar pe telefon văd că merge aplicația și nu sunt deconectată.

1 răspuns:
| lpavel a răspuns:

Probabil ca s-a deconectat pentru ca nu poti fi conectat din mai multe locuri odata! Multe site-uri au o astfel de securizare automata a conturilor...
Deci te deconectezi de pe tel si te conectezi de pe tableta!
Daca nu mai stii parola intri din telefon in contul tau/profilul tau si cauti datele logarii!