| GameMaster23 a întrebat:

Mi-am facut din greseala un toolbars si nu stiu cum sa il scot...

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Daca e program instalat te duci la verificare si stergere programe il cauti acolo si il dezinstalezi.

| andtim a răspuns:

In firefox te duci la tools -> add-ons -> extensions sau plug-ins si dezactivezi sau dezinstalezi de-acolo toolbarul!winking

| maryellen91 a răspuns:

Click dreapta pe bara meniului si deselectezi bara pe care nu o mai vrei sau o dezinstalezi de la control panel

bafta:*

| Bobo15 a răspuns:

Dai click dreapta pe toolbarul care vrei sal scoti apoi iti apar mai multe optiuni dai pe una care scrie close toolbar sau ceva de genu si iti dispare sau stergi fisierul in care este instalat toolbarul.