| deliutza_2369 a întrebat:

Mi-am facut facebook si vreau sa-l sterg ...cum? plsz ziceti-mi!

10 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| ImpotrivaSistemului a răspuns:

Intra pe linkul acesta http://www.facebook.com/help/contact.php?show_form=delete_account,daca nu esti logata logheaza'te si confirma stergerea. Atat...a era sa uit dupa ce ai confirmat nu mai trebuie sa intri pe el 14 zile:) http://www.youtube.com/watch?v=ch8mcHTLU50&feature=related in caz ca nu reusesti cauta'ma. funda!

| VladConstantin20 a răspuns:

Dai la "Contul meu" apoi "Setarile contului"si jos scrie "Dezactiveaza cont" click acolo si abra cadabra, nu-l mai ai happy

| justme91 a răspuns:

Account>Account Settings>Deactivate Account>Deactivate.

| AnonimLove_6167 a răspuns:

Intra aici : https://www.facebook.com/help/contact.php?show_form=delete_account, si apasa pe Trimite/Submit. Contul va fi dezactivat pentru 2 saptamani dar nu va fi sters, se va sterge daca nu te mai logezi, si se va sterge automat. Fundita? Te rog!

| wakee1996 a răspuns:

Pai du-te la setari si este acolo stergere cont

| lili2006 a răspuns:

Intri pe face book, te duci sus in colt la contul meu, setarile mele, si dai in jos pagina, unde gasesti dezactiveaza cont... daca nu gasesti intreaba-ma ca sunt on line

| Zep a răspuns:

Intri pe pagina de facebook,şi undeva în dreapta sus unde scrie Acasă, Profil, Contul meu. Dai pe "contul meu" şi apeşi setările contului şi o să-ţi apară mai multe.Şi ultima opţiune este "dezactivează contul" dai acolo selectezi acolo şi gata!
Bafta.

| aleksa a răspuns:

In dreapta sus ai -contul meu-, dai click acolo selectezi setarile contului si ultima de jos e dezactivare cont.

| MYTU91 a răspuns:

Pentru al putea sterge ai nevoie de programul stergostar daca il ai intra in el dai acount si scrii facebook si numele tau dupa in dreapta iti apare stergere dai cil pe el si s-a sters. Dar ezista 1 risc mare ca in momentul acela sa ti se stearga si id de mesenger daca nu bagi datele corecte. AI MARE GRIJA CU PROGRAMUL stergostar.