| GeorgianaEuu a întrebat:

Mi-am facut o pagina pe facebook si acum as vrea sa o sterg...Cum pot face asta?

Răspuns Câştigător
| ggaabbrriieell a răspuns:

Pai..intri la setari de pagina si acolo intr-un colt iti apare.:,, Stergere Pagina".Dai clik pe ea si iti mai da o data,, Esti sigur/a ca vrei sa stergi aceasta pagina"'Si ti da DA sau NU.

Funda?love struck

3 răspunsuri:
| puffyluffymuffy a răspuns:

Ca sa il sterigi de tot mergi la link-ul acesta --> https://www.facebook.com/help/delete_account
Trebuie sa fii logat! Apesi pe delete my account si dupa urmezi instructiunile lor ( introduci un cod pe care ti-l da parca sau iti trimit un mail ...nu mai stiu sigur dar iti expica ei acolo )

In securitate (cum a spus dgabriel00) il dezactivezi doar si poti sa-l reactivezi mai tarziu daca vrei pentru ca informatiile raman salvate!

| dgabriel00 a răspuns:

Cum intri pe fb,in colt,dreapta sus,apesi pe sageata aia, si dai la setarile contului.
Dupa in stanga, sus, scrie -securitate-, apesi acolo, si iti apare o lista, iar la sfarsit scrie -dezactiveaza contul-dupa care e usor sa continui.
Bafta.

| GeorgianaEuu explică (pentru dgabriel00):

Mie imi apare setari de confidentialitate... big grin