| InTheAir a întrebat:

Mi-am facut o selectie a pozelor care le-am adunat de-a lungul timpului ( creatii proprii ) si m-am gandit sa le fac undeva, la vreo firma care se ocupa cu asa ceva, in stil - carte ( deci tiparita. tot ). Este ceva firma la un hypermarket care face asa ceva ( se numesc FOTOCARTI ) dar au preturi foarte mari, si ma gandesc ca or mai fi si altii care fac asa ceva.
Stiti voi?

2 răspunsuri:
| ViseColorate_6532 a răspuns:

Buna:*.
Si eu vroiam sa`mi fac fotocarte. Uite aici mi se pare destul de avantajos, o faci pe net si ti`o trimite la sediul DOMO din orasul tau. https://asp.photoprintit.de/......ils.v3.php
Sper sa te ajute :*.

| InTheAir explică:

Acolo am facut si eu unul, dar in nici 3 zile mi-au dublat pretul ( pana sa merg dupa comanda ).