| anonim_4396 a întrebat:

Mi-am facut un server de cs 1.6 si am adaugat admini cu ip si cand se connecteaza imi scrie Reason: Server refused connection because:
[ADMIN] That name is reserved on this server de ce scrie si ce sa fac ca sa mearga?

3 răspunsuri:
| Dorinel a răspuns:

Adminu trebuie sa scrie setinfo _pw password asa cum am scris eu.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu stiu ce trebuie sa faci sa mearga dar nu iti va mai spunde daca scoti adminu

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Omule cum ai facut adminu sa mearga in fisierul user.ini ca eu acolo nu stiu ***... ma ajuti pls