| voinead2011 a întrebat:

Mi-am instalat need for speed world, dar cand il joc merge in reluare. Cum pot repara asta?

Răspuns Câştigător
| Spike189 a răspuns:

Inchide toate programele din calculator inainte sa intrii in joc, si dupa ce intrii in NFS mai umbla pe la setarile de grafici si dale pe mediul sau low.

1 răspuns:
| CostyMe a răspuns:

Cauta alta versiune. daca tot iti merge in reluare inseamna ca o fi ori din cauza jocului ori din cauza calculatorului tau. Sper ca te-am ajutat. Funda? big grin