| killer_1305 a întrebat:

Mi-am instalat need for speed world online si nu stiu ce este "BOOTS" si cum sa am mai multi! plzz

Răspuns Câştigător
| DTralala a răspuns:

Boots in limba engleza inseamna incaltaminte sau pantofi

4 răspunsuri:
| AdyY99 a răspuns:

De unde pot lua hack nfs world? dau fundita

| Tiesto a răspuns:

...defapt este ''BOOST'' sau ''BOOTS'' si se refera la ''NOS''(nitro)=marirea vitezei cand acelerezi(il folosesti doar cand accelerezi)

Bafta!

| speed225 a răspuns:

Am un cont de nfsw lvl 48, vreo 5 masini...corvette zr1, mustang boss, lamborghini murcielago lp roadster, bmw m3 gts si vw sciroco big grinmasinile sunt tunate cu piese de 3 si 4 stele, daca va interseseaza lasati un id

| trebor19 a răspuns (pentru speed225):

Robert_alistar1999@yahoo.com