| YooAna2796 a întrebat:

Mi-am instalat recent Windows 7 si nu merge sa imi pun o poza pe desktop...de ce oare?

2 răspunsuri:
| bistriteanul a răspuns:

Tot aceeasi problema am avut-o si eu! Se rezolva foarte usor cu programul removewat, uite aici: http://www.eprofesionist.ro/......ovewat/... downloadeaza-l si dupa aia, dai click dreapta pe el, run as administrator si dai disable sau remove ce scrie acolo! Dupa un restart automat imaginea de fundal nu va mai fi neagra de cate ori vrei sa o schimbi! 100% functionabil, vei putea pune orice wallpaper doresti pe desktop! Sper ca te-am ajutat!

| HTMLCOCULY a răspuns:

Trebuie activat windows-ul