| YURI123 a întrebat:

Mi-am instalat Windows 7 Home Premium acum 3 luni. Dupa o luna l-am activat cu RemoveWAT, acum iar mi-a dat eroarea "windows is not genuie". Am incercat sa-l activez iar cu acelasi programsi nu a mers. Ce program pot folosi?

Răspuns Câştigător
| siriusblack98 a răspuns:

Frate reinstaleaza-l si nu il mai activa, deoarece windows-ul asa cum iti da eroarea "windows is not genuie"nu este original asa ca renunta la activa ca merge la fel de bine si pe modul test.Crede-ma ca stiu ce zic!

1 răspuns:
| gelu1970 a răspuns:

Remove wat nu e un activator. deci nu o sa reusesti sa activezi nimic in acest fel.
ruleaza MBR Regenerator
restartezi
executa Loader de Daz versiune 2.0... fara conexiune internet. apoi restartezi si cu netul conectat ar trebui sa ai un w7 activat.