| WalterWhite a întrebat:

Mi-am instlat Norton Antivirus (l-am si dezinstalat la cat de prost era) si acum nu mai pot sa intru pe site-ul Avira. Cei de la norton nu ma lasa sa intru ma scoatea rapid di nici acum nu merge si am incercat si pe Mozilla si pe G.Chrome

1 răspuns:
| Gorillaz a răspuns:

Aam atunci sigur l ai dezisntalat? Eu cred ca atunci si a mai lasat niste fisiere, cauta acolo unde l ai instalat si sterge fisierele, si in plus, ce iti zice de nu te lasa sa intri pe siteul de la avira? Daca nu merge nici asa, poate iti dau altii sfaturi mai bune, sau, roaga un prieten sa descarce instalarea de la avira si sa ti o trimita pe mess, mail sau cum vrei tu, bafta!