| dianaalexandra50 a întrebat:

De cate ori vreau sa intru in Antivirus (avira) nu imi da voie si nici daca vreau sa il dezinstalez nu imi apare nimic. Le fel, cand vreau sa intru in Malwarebytes' ca sa scanez pc nu imi da voie, dau dublu-click degeaba.Am dezinstalat messu si nu merge sa il instalez din nou. M'am uitat cata memorie mai am in C si tot scade...si nu descarc nimic in acel moment.
Ma poate ajuta cineva?

1 răspuns:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Incearca sa-l dezinstalezi prin Start/All Programs/Avira/uninstall, am avut mai multe antivirusuri si toate aveau optiunea uninstall, nu stiu Avira dar nu cred ca se deosebeste de celelalte in aceasta privinta. Succes si numai bine!