| CapitanuSemafor a întrebat:

Mi-am luat alta carcasa, am conectat tot la ea, in fine. Dar mufele de casti si microfon din fata nu mai merg. Cele 2 mufe USB care sunt puse pe aceeasi placuta cu castile si micro merg. Nu mor fara ele dar deja devin curios de ce nu merg. happy

4 răspunsuri:
| virusake a răspuns:

Trebuie sa ai doua fire de la acea placuta.
Una pentru usb-uri si una pentru audio.
Daca ai placa de sunet dedicata, acel fir trebuie dusa pana la ea. Iar daca e onboard cauta mufa pentru asa ceva pe placa de baza.

| CapitanuSemafor explică:

Stiu toate astea, le am conectate, dar nu merg

| CapitanuSemafor explică:

Da, fiecare este la locul ei, o sa mai scot odata firul de la ele si il pun la loc, sa vad ce se intampla straight face

| Kylexy a răspuns:

Problema e urmatoarea:
ai conectat tot bine pe placa de baza?