| pomirlianu a întrebat:

Sall! Mi-am luat casti cu microfon pe fir si cand bag mufele nu pot sa vorbesc cand inregistrez! Am 3 mufe in unitate: intr-una ii microfonu Si in 2 am bagat castile! Nu se aude cand inregistrez! Am facuy ce o aratat pe youtube dar degeaba!

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mufa verde este pentru Boxe, casti etc. iar cea mai roz-rosie este pentru microfon..Si uita-te din setari daca ai volumul dat maxim sau cat sa se auda.

| pomirlianu explică (pentru anonim_4396):

Am reusit sa fac sa se auda vocea dar merge putin bine si dupa aia se aude rau vocea!
Ce sa fac?

| anonim_4396 a răspuns (pentru pomirlianu):

Sincer sa fiu cred ca problema e a castilor si a microfonului nu a pc-ului sau altele, alta explicatie nu gasesc.

| pomirlianu explică:

Mufa verde sa o bag in boxe si cea rosie in unitate?