| MarisAnaMaria2000 a întrebat:

Am nevoie de ajutor...incercam sa pornesc un video pe pc (video din telefon) si nu se auzea nimic ...am umblat prin setari la sunet si acum nu se aude deloc nici video de pe net nici sunetele de la facebook! HELP ME!

Răspuns Câştigător
| NeyLyo10 a răspuns:

Si eu am avut aceeasi problema. Daca vrei sa vezi video-uri pe telefon Android, trebuie sa descarci MX Player. Acolo merge orice tip de sunet. Il descarci si cand pornesti un video pe el, in bara de sus apare ceva cu H/W. Daca asa nu merge apasa pe el si selecteaza S/W.
Cat despre celelalte probleme, nu stiu. Vezi poate ai deselectat ceva din setari sau poate nu-ti mai functioneaza deloc sunetul. Funda? big grin

1 răspuns:
| K0sti a răspuns:

Asa si? Fa-le la loc cum au fost! Noi ce sa-ti facem? Daca nu esti in stare sa stii ce faci, nu mai face, simplu!