| zuzugurl97 a întrebat:

Mi-am luat azi un telefon nokia e71...as vrea sa stiu daca as putea eu sa il blochez cumva din tastatura? va rog mult... logic fundahappyhappy

2 răspunsuri:
| pufyy a răspuns:

Hello! eu am Nokia c3 si tocmai am cautat o poza pe net cu tel taubig grin.par la fel, iar eu il blochez din tasta centrala (cea patrata si mare) si acel buton mic din stanga de jos care este de culoare diferita. sper ca merge!
fundita?

| Simina_Marinel_1995 a răspuns:

Butonul din stanga de sus si * sau u si la deblocare verde si * sau U