| StefanGm a întrebat:

Mi-am luat de 3 zile un nokia X2 si nu pot face pozee imi arata in mijlocul ecranului "memorare" si sta asa mult si bine... as dori niste sfaturi
P. S telefonul a fost cumparat de nou

Răspuns Câştigător
| Reparatoru a răspuns:

Verifica memoria de stocare a tel.sau intra la camera cauti optiunea seting si dai un reset difault. daca nu merge atunci sunt probleme de soft ale telefonului. daca este in garantie, merita sa -l duci inapoi si stiu ei ce au de facut!

2 răspunsuri:
| 6111992 a răspuns:

Buna daca mai ai telefonul in garantie cel mai bine ar fi sa mergi cu el, pe garantie ai scrisa o adresa cu un service unde trebuie sa il duci in caz ca telefonul nu mai este in garantie mergi cu el la un alt service de telefoane si iti spun acolo ce are si cat te costa ps daca nu s-a stricat din vina ta si mai ai garantiea nu iti ia nici un ban.

| Americanlife a răspuns:

Verifica-i memoria sau poate ain un card prea mare de ex 16gb