| Seghet_Alex_1994 a întrebat:

am o problema cu telefonul meu mobil Huawei u8550 (Vision). Am dat un restart si nu se mai aprinde. arata in mijlocul ecranului sigla de la Android si un triunghi in centrul caruia esta un semnul exclamarii! WTF?

Răspuns Câştigător
| darrio2007 a răspuns:

Mergi cu el inapoi de unde l-ai cumparat.Banuiesc ca este in garantie.

5 răspunsuri:
| R3DAOT a răspuns:

Daca te pricepi cat de cat ai putea sa cauti tu versiunea de android pentru el si sa-ti reinstalezi tu androidul pe el happy

| Seghet_Alex_1994 explică (pentru R3DAOT):

Clar nu ma pricep. am telefonul abia de 1 saptaman.

| R3DAOT a răspuns (pentru Seghet_Alex_1994):

Si eu mi-am luat LG Optimus L7 si dupa cateva zile de incercare am reusit sa-l routez laughing si sa bag alt android(varianta mai noua) happy

| R3DAOT a răspuns (pentru R3DAOT):

Apropo... mie imi place sa-mi bag nasul in ele... sa le mesteresc laughing)

| Num3rical a răspuns:

Inseamna ca are o problema la bootloader. Du-l la magazinul de unde l-ai luat sa ti-l repare/schimbe.