| juvyy1999 a întrebat:

Mi-am luat de curand un laptop nou si i l-am dat cuiva sa-mi instaleze windows-ul pentru ca eu nu ma pricep. Windows-ul e bagat, dar nu merge sa intru pe internet, spune ca trebuie instalat nu stiu ce driver.Ce trebuie sa-i fac? e ceva ce pot face si eu adica din setari sau trebuie sa-l duc din nou sa-mi instaleze ce-i trebuie?

Răspuns Câştigător
| Trifan_Igor_1994 a răspuns:

Ai nevoie de drivere pentru wifi și altele... dacă nu le ai, le poți descărca și instala de pe net

6 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Sa nu te pricepi, ca e complicat! Si ala la care l-ai dus, tot asa s-a priceput...

Răspuns utilizator avertizat
| Moale_Bogdan_1994 a răspuns:

Trebuie instalat driverul pentru placa de retea si pentru wireless. Daca ai cd-ul de la el le gasesti acolo

| santusx a răspuns:

Ce model de laptop ai?