| PinkSugar a întrebat:

Mi-am luat galaxy ace si am o problema cu androidul ..cand vreau sa downloandez ceva cum ar fi facebook for android imi apare error >>401cum pot se rezolvez chestia asta? dau fundita la primul raspuns

2 răspunsuri:
| Minks a răspuns:

Problema asta am inteles ca e cauzata de contul google folosit. Incearca sa faci alt cont cu care sa te loghezi ulterior in market.

| sanmarco a răspuns:

Trebuie sa te duci cu el inapoi si sa iti reseteze sistemul.am patit la fel cu un galaxy S II