| Jordan_Daniel_1990 a întrebat:

Mi-am luat memory stick duo pentru psp mi-imi descarcat jocuri dupa internet dar nu merg, de ce? Am si UMD-uri cu jocuri! Dar de ce nu merg cele de pe card?

3 răspunsuri:
| Danescu_Alin-Gabriel_1979 a răspuns:

Buna mane, modez orice model de psp, insa contra cost... 30 ron in Pitesti. Daca vrei mai multe informatii ma poti contacta la id meu de mess: robby_jr2020@yahoo.com. happy

| Bog66 a răspuns:

Trebuie sa ai PSP-ul modat.
Exista un program gratis pentru asta.
Spune-mi ce model de PSP ai si iti spun unde il gasesti si cum sa il folosesti.