| RockLegend a întrebat:

Mi-am luat o camera de filmat HD dar problema este ca nu pot sa trag o filmare sa o editez in sony vegas nici in movie maker, care e problema?

Răspuns Câştigător
| PkAdi a răspuns:

Pai e hd... problema e ca poate e alt format in Sony vegas se poate edita.avi.3gp si astea mai cunoscute, zi-mi formatu in care sunt si poate te ajut sau daca vezi tu formatu sa zicem ca e mp4(de exemplu) si cauti pe net mp4 to avi converter sau ceva de genu si downloadezi acel porgram de ''convertit'' si il faci in avi sau... ma rog daca nu te ajut la PK.ADY86

1 răspuns:
| PkAdi a răspuns:

Scuze ca nu ti-am trimis pana acum mesaj da doar acum am vazut ca am statut junior si nu pot trimite msg :)) deci uite linkul http://www.winxdvd.com/download/winx-mov-to-mp4.exe daca mai ai probleme ma gasesti la idu pk.ady86@yahoo.com