| Mindreader13 a întrebat:

Mi-am luat Samsung Galaxy Mini acum 7 luni insa inca nu stiu cum sa fac un print screen. Ma puteti ajuta? puppy dog eyes

8 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

Uite un telefon pe care se face cel mai usor, spre ex: cele cu ios. Dar se poate si pe andoid, dar cu Rom, ceea ce implica root-area telefonului

| itscloudyoutside a răspuns:

Desi am acelasi telefon, nu prea cred ca poti face cu el printscreen. De fapt, nu cred ca poti cu niciun telefon.

| sltlp a răspuns (pentru itscloudyoutside):

Ba s epoate, dar daca nu sti, nu rapunde big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te-as putea ajuta, dar acum ma ingrop in biblie si citesc sa vad cum e cu ajutorul aproapelui.ca oamenii spun ca facerea de bine contact sexual cu mama este, si ca nici o fapta buna nu ramane nepedepsita.in biblie nu scrie asa, ci ca trebuie sa-i iertam pe toti prosytii care ne jignesc gratuit.eu iert da nu uit.asaa ai grija ce intrebi daci inainte.

| Mindreader13 explică:

Se poate pentru ca am facut din greseala de vreo 3 ori, insa nu am retinut cum XD. oricum, multumesc. ma mai documentez si sper sa aflu big grin

| Aaaaa123456789 a răspuns:

Poti face print screen apasand butonul de blocare si butonul din mijloc...dar nu functioneaza tot timpul
happy

| tzapininho a răspuns:

Tii apasat pe butonu back si apoi apesi butonu din centru...merge sigur abia am gasit si eu...ptttiuuu