| needcolors a întrebat:

Mi-am luat si eu Samsung Mini Galaxy si as dori sa va intreb cum pot sa opresc sunetul apelului cand ma suna cineva si cum sa transmit tonul ocupat? La vechiul tel SE W350i apasam butoanele de pe lateral.Thnks!

1 răspuns:
| TheSupreme a răspuns:

Daca l-ai luat din magazin doar consulta manualul de utilizare. Daca nu de obicei se apasa pe un buton: MUT, si in asteptare il pui dupa ce raspunze, apasand chiar butonul pe care raspunzi in timpul apelului