| LorenaLoveU a întrebat:

Okay,mi-am luat de curand un Samsung Galaxy S4 mini,si l-am scapat pe asfalt. Pe el nu este decat o crapatura foarte mica,insa,desi se deschide pe ecran nu imi arata nimic,adica e negru. Butoanele de jos se aprind,pot face print screen,daca ma suna cineva,se aude cum suna, doar ca pe ecran nu imi arata absolut nimic si cred ca nici touch-ul nu mai merge. Stie cineva ce are? Si cam cat ma costa sa il repar?
Dau funda.

1 răspuns:
| AlexCiobi a răspuns:

Eu cred ca i s-a stricat display-ul
Si in legatura cu pretul nu prea stiu
Am avut Alcatel Ot 991 si m-a costat 120 lei ca sa il repar acum nu stiu cat ar costa pentru un Samsung galaxy s4 mini. Oricum nu cred ca e mai mult de 200 lei
Sper ca te-am ajutat!