| Jony123 a întrebat:

Mi-am luat si eu un PC nou, am avut un laptop Packard Bell si l-am vindut cu 7 jumate(milioane) si am mai pus bani si am luiat o unitate, ea are biosu ASRoch dar nu stiu nimic de firma asta si ma intrtebam daca e buna, voi stiti ceva, e buna, cit ma tine?

Răspuns Câştigător
| Aero a răspuns:

Http://en.wikipedia.org/wiki/Asrock

Da...articolul e un ciot. Dar din cat scrie acolo poti sa-ti faci o parere. Daca vrei mai multe detalii, scrie-mi pe privat.

5 răspunsuri:
| Jony123 explică:

E stabil la biosuri?

| Jony123 explică:

Si... e macar stabil?

| Jony123 explică:

Da, articolol e bun, mi-a zis ceva... Merci Aero

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am placa video ASRock de cateva zile si sunt f multumit de ea. Are functii in plus pe langa cealalta. Intr-adevar bios-ul nu e asa complex ca la cealalta. E putin diferit...

Răspuns utilizator avertizat