| Distruspedinauntru a întrebat:

Mi-am luat un telefon Vodafone Speed Smart 6, totul a mers struna pana cand ieri, la o petrecere am apasat pe reboot din greseala, apoi mi s-a blocat un cerculet alb pe ecran ( banuiesc ca avea legatura cu loading-ul ) asa ca am cautat pe net mai multe despre reboot si i-am dat restore data sau ceva de genu' ca pe internet si acum imi apare robotelul acela de la Android ca si cum s-ar incarca ceva dar nu dureaza mai mult de 20 de secunde si se inchide din nou si a facut asa toata ziua.La inceput am crezut ca asta e deoarece era 3% bateria inainte sa se intample asta si l-am pus la incarcat, dar nu a avut nici un efect.

1 răspuns:
| FlorinCiokan a răspuns:

Ai dat Reset Hard? Pe Youtube este tutoriale. Tii apasat buton power si Buton volum + sau - ( depinde de telefon ) cand telefonul e inchis le tii apasat pana se deschide si dai clear data wape sau ceva de genu. O sa iti reseteze telefonul. Daca acest "Reset Hard" nu functioneaza. doar cei de la service te vor ajuta.