| ViperTEAM a întrebat:

Telefonul meu Samsung A7 s-a blocat. Luminozitatea e cam un... 30%, ca si cum ar fi pe punctul de a se inchide dupa ce au trecut cele 5, 10 sau 30 de minute de stat deschis (dupa setari). Pe langa asta, mi s-a blocat pe o aplicatie si nu pot sa fac absolut nimic. Touchscreen-ul nu merge si cel mai rau lucru este ca nu pot sa il inchid sau deschid, oricat de mult as tine apasat pe butonul de deschidere/inchidere. Bateria nu pot sa o scot din cauza modelului de smartphone. De incarcat... nu cred ca se incarca pentru ca mereu cand il pun l-a incarcat se simte o scurta vibratie. Este deschis de vreo 4 ore incontinuu de cand este blocat si nici macar nu este ecran negru, inca se vede aplicatia si ora/bateria sunt blocate. Arata 12:01pm dar acum este 4:38pm, iar bateria este 41%. Ideea mea era sa il las sa se descarce si poate reusesc sa fac ceva atunci. Poate cineva sa ma ajute?

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Menținut apăsat butonul Power. Dacă nici asa, atunci tomberon scrie pe el.

Răspuns utilizator avertizat