| adrianpopovici99 a întrebat:

Mi-am reinstalat windowsul dar nu mi s-au sters fisierele,jocurile dar s-au sters altele(de ex skype, muzica)

Răspuns Câştigător
| NevastuicAaA a răspuns:

Tu ai instalat windowsul.Dar doar partitia C(cea care este pentru windows.Ca sa stergi si celelalte fisiere, jocuri... trebuia sa stergi celelalte partitii (D, E sau cate mai ai)
apoi sa le formezi din nou.
Skype-ul, muzica...s-au sters pentru ca erau in partitia C.Care a fost refacuta.

9 răspunsuri:
| Hevnoraak a răspuns:

Pentru că tu ori ai reparat windowsul, ori nu ai instalat cum trebuie.
După o instalare corectă cu formatarea hardului, nu trebuia să rămână absolut nimic.Astfel windowsul să fie instalat fresh.

| tr3ig a răspuns:

Pai depinde cum l-ai instalat si unde si unde ai tinut tu muzica, adica daca tu i-ai dat format si aveai muzica pe partitia pe care ai instalt winu cred si eu ca s-a sters e in functie de cum instalezi winu, de obicei daca nu stii nu e bine sa te bagi

| JusticeForCraiova a răspuns:

Tu ai reparat windousu esti prea prost ca sa stii sa instalezi un windows fm.m de copil prost m.m ei de tara ca numai din astea ca tine sunt ce *** e greu ma sa instalezi un *** de windows?

Răspuns utilizator avertizat
| ValentinBogdan a răspuns:

Poate nu ai resetat toate Disk-urile (C:/; D:/ ) si de aia.

| madalinbb19 a răspuns:

Pai de ce nu la-i dus la un operator pc, daca tu nu te descurci

| TheBoY a răspuns:

Poate ca nu l-ai instalat corect

| roby23 a răspuns:

Si intrebarea care?

| ToraToraTora a răspuns:

Asta deoarece nu aveai toate fisierele in partitia C, unde este instalat Windowsul.Skype si muzica probabil le aveai in C si de aceea s-a sters.