| maryutza23 a întrebat:

Mi-am schimbat parola de la mess si am uitato (proasta de mine)daxa stie cineva sa imi zica il poftesc cu placere (dau funda)

Răspuns Câştigător
| bboy a răspuns:

Dai la recuperare parola si trebuie sa raspunzi la o ontrebare pe care tot uh ai dat raspuns atunci cand ai facut contul.Succes

4 răspunsuri:
| Savy a răspuns:

E bine ca nu esti ipocrita macar...

| misu_3228 a răspuns:

Cere schimbarea parolei! i-ti vine link pe adresa de e-mail!

| noktambul a răspuns:

Ce sa-ti zica? Ca esti proasta? Si ca nu stii sa scrii corect?

| buburuzaa a răspuns:

Pai undeva jos la mess skrie forgot your passeword urmezi pasii de acolo