| ▄ █ ▄ █▄ █ ▄ █▄ █ ▄ █ a întrebat:

Mi-am schimbat windousu. nu mai am pozele in pc. am instalat recuva... dar nu gasesc acele poze. prog imi gaseste anumite poze dar nu ce caut eu. ma puteti ajuta si mie mine sa imi recuperez pozela va rog?

Răspuns Câştigător
| anonimvirtual89 a răspuns:

Odata ce ai formatat pc si ti-ai schimbat windowsu nu cred ca le mai poti recupera.bine din cate stiu acum este un progr pentru asa ceva.progr il gasesti p www.dngteam.com

7 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Pentru "atat":
Condoleantele mele, daca faci o asemenea dubla prostie!
1. Ti-ai sters pozele de pe calculator si alte materiale, fara sa ti-le salvezi
2. Ai medaliat primul raspuns, care (intamplator) a fost cel mai gresit dintre toate ce s-au mai dat ulterior!
FELICITARI! Da-i inainte, cu asa "specialisti" de calculatoare!
Altfel noi, care am invatat cate ceva, din ce vom trai? devil

| andreutz a răspuns:

Daca ai traduce putin din romana in romana cred ca ar fi putin mai bine...ca sa inteleaga tot poporu... ce este "recuva"? te referi la un program de recuperat date sterse?

assiris
| assiris a răspuns:

Da sunt programe care recupereaza datele si dupa formatare, trebuie insa sa stii sa le folosesti. Pina atunci pune Picasa sa caute imagini pe HDD-ul tau si abia dupa asta sa incerci altceva, dar nu mai scrie alte informatii pentru ca scad sansele de a recupera. De unde esti? Poate pot sa te ajut cumva caci am niste programe de recuperare cu care am recuperat informatii si dupa ce am formatat si instalat alt sistem de operare.

| Elena0210 a răspuns:

Din cate stiu eu nu imi poti recupera nimic odata ce refosmatat pcul.

| Elena0210 a răspuns:

Din cate stiu eu nu mai poti recupera nimic dupa ce tiai reformatat pcul.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da sa iti bagi pozele in pc napoi

| ▄ █ ▄ █▄ █ ▄ █▄ █ ▄ █ explică:

Exact! datele sterse din pc. mp3. telefon. etc