| muresanul a întrebat:

Mi-am schimbat windowsul. cu vista 7 -64, si dupa reinstalare, bineinteles am salvat toate setarile care imi trebuiau si programe la fel, problema este urmatoarea si v-as ruga sa ma ajutati, dau fundita! am tv tuner si am instalat AVerMediaCenter pentru. vista 7 -64 merge dar numai sunetul imagine nu am nu stiti care ar putea fi problema, ce sa fac sa copiez altul sau mai trebuie ceva setari?

2 răspunsuri:
| Flash a răspuns:

1. Nu exista vista 7, exista windows vista si windows 7, deci care dintre ele, daca e 7-le, fa-i un update si ar trebui sa mearga, nu windowsul e de vina, ci driverele.

| Blondyx a răspuns:

Mai bine copiezi altul...