| Eugeniusu a întrebat:

Mi-am spart display-ul la un Samsung Galaxy S4 si nu are rost sa-l repar, ma costa 600 lei. Vreau sa il dau pentru piese pe bani daca se poate. Cat mi-ar oferi si unde sa-l dau?

4 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

La service telefoane, poate poti primi alt telefon cu plata unei diferente, etc.
Intreaba in mai multe locuri.

| ElSueno a răspuns:

Pai altceva in afara de placa de baza nu cred ca ai ce da, si costa in jur de 300 de lei second hand.

| Eugeniusu explică (pentru ElSueno):

L-as da pentru placa de baza, dar unde? La service de reparat telefoane, amanete?

| ElSueno a răspuns (pentru Eugeniusu):

Incearca la un amanet si daca nu ti-l ia du-te la un service. Nu stiu exact daca o sa vrea sa-l ia, dar daca nu, demonteaza-l si pune anunt pe OLX.