| anky_8375 a întrebat:

Mi'am spart ecranul la laptop. acer aspire 5315. as vrea sa va intreb daca se poate schimba si daca da cam cat costa?

5 răspunsuri:
| smartalogu a răspuns:

Imi pare rau pentru tine. Daca avea display de 14. 1 te ajutam eu dar vad ca al tau are de 15. 4. Mergi la un service, se poate rezolva doar ca e destul de scumput. 3 mil aprox (depinde de la lcd la lcd) + manopera (care sincer sa fiu o sa te indoaie ca doar traim in romania). Taicameu s-a dus cu placa de baza de la un laptop sa o schimbe si ghici ce? Laptopul era 20 mil in magazin iar ei au cerut 13 pe placa cu tot cu montaj. WTFFFFFFF?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La mine a nurit placa de baza si mi-a ramas restul din el, ati pot da toata partea inclusiv carcasa camera, eu am desfacut cu totu e impecabila 300lei.dj_hitson@yahoo.com tel 0763579217

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca se poate schimba... dar nu prea stiu cat coata

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iti cumpar eu placa de baza, fara hd, ram, etc. 0729776019

Răspuns utilizator avertizat