| alexandruliviu a întrebat:

Cat ar costa un ecran la laptop, Acer aspire ecranul e spart complet vad doar putin intr-o parte si as vrea sa stiu cat m-ar costa reparatia acestuia. dau funda

7 răspunsuri:
| Arthur a răspuns:

Ai aici display : http://display-laptop.abdcomputer.ro/
Reparaţia costă în funcţie de electronist.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E 450 de lei nou cu 12luni garantie dar daca mai cauti poate gasesti una la mana a doua cu vreo 200, 250 de lei

| pcsick a răspuns:

Scrie modelul laptop-ului si iti spun exact

| AmxMod a răspuns:

Trebuia sa spui modelul sau dimensiunea ecran, probabil 15 inch.

www.rosystem.ro

Ecran second hand, calitate perfecta - 250 - 350 lei
Ecran second hand, calitate medie - 200 - 250 lei
Ecran nou - 600 - 800 lei
Manopera - 0 lei, daca faci reparatia la ei.

| GrigorieMas a răspuns:

Undeva intre 100 si 300 de europentru ca nu iti schimba doar ecanul.

| alexandruliviu explică:

Acer Aspire 5732Z-4855-modelul
Diagonala:15.6 inch
Rezolutie:1366 x 768
Tehnologie display:LCD

| lolo22 a răspuns:

Undeva la 200 euro, dar nu se merita mai bine il vinzi asa si iti iei o tableta... parerea mea