| Smile_3473 a întrebat:

Mi-am transferat credit de pe telefonul tatalui meu. La 5 Euro, am primit 60 de eurocenti credit special. Asa scria acolo. Am in cont 5 euro si 66 de eurocenti si 1 euro si 20 de eurocenti credit special. Incerc sa-mi activez o optiune de 6 euro si nu imi permite. Nu se poate folosi creditul special pentru optiuni? La ce e bun creditul special?

3 răspunsuri:
| andreutz a răspuns:

Pentru trafic wap sau web si pentru convorbiri in retea.

Răspuns utilizator avertizat
| Aura a răspuns:

Din cate stiu daca iti transferi euro nu iti poti activa nimic. Trebuie sa iti incarci tu. Creditul ala special e asa.