| anonim_4396 a întrebat:

FUNDA! Am transferat 2 euro credit prin serviciul de transfer credit Orange. A trecut cred ca jumatate de ora de cand am facut asta si nu am primit nici mesaj de confirmare nici pe telefonul pe care am transferat nu a aparut nimic. De ce? crying Aaa si am vrut sa mai incerc odata si cand am ajuns la faza cu scrisul numarului imi zicea ca o alta cerere e in curs de procesare. Cand o sa termine? Daca pierd creditul e cam nasol ca aveam mare nevoie crying( pls help!

2 răspunsuri:
| onykka a răspuns:

Buna vezi ca sunt 2 optiuni de transfer credit incearca si la a2a ca prima nu prea merge am facut si eu la fel si am asteptat o zi si dupa am incercat la cealalta si a mers asta iti spun daca ai abonament daca nu mai asteapta sau mai incearca daca nu suna la serviciu clienti

| AnonimaOk a răspuns (pentru onykka):

Nu am abonament