| padalekilover a întrebat:

Mi-am uitat parola de la calculator ce pot face?

Răspuns Câştigător
| iPhoneGuy a răspuns:

Daca ai windows xp, apesi ctrl +alt+delete odata si o sa iti spuna sa bagi user si parola. la user scrii ADMINISTRATOR si la parola nimic!
dupa ce ai intrat apesti bitonil start si dai click pe administrator de akl de sus. acum dai back de vreo 3 ori si apoi alegi de jos numele tau.
dai click pe el si ai niste optiuni. dai pe change password

2 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| padalekilover explică:

Multumesc pentru raspunsurile voastre am gasit un mod mult mai usor fara reformatare, cd de la windows si alte chesti totusi multumesc ca v-ati uitat pe intrebare! funda si vot!